Zkouška

Sem vložte podnadpis

Proč právě k nám?

Whole Animal - Zvířata k nám putují v celých kusech, a tak máte jistotu, že Vámi koupené maso je přímo od konkrétního farmáře. 

Czech family farms - Spolupracujeme s rodinnými farmami. Vepřové maso máme 2x měsíčně od Konvalinů z Hořátve, k tomu 2x měsíčně přeštíky z Mladotic. Hovězí stařené maso pochází od Libora Procházky z Horního Bezděkova, Kupujeme také hovězí čtvrtě z farmy Hýršov. Naše kuřecí maso je původem z Loužné. Zvěřinu prodáváme pouze z českých lesů. Pokud nevěříte, tak nám zavolejte a přijďte se podívat na přejímku masa od našich dodavatelů....můžete si s nimi i o chovech promluvit. 

Fair animal conditions - Naše zvířata jsou chována s úctou jejich majitelů. Prodáváme férové maso a jeho cena odpovídá jeho kvalitě...pokud chcete levné maso, tak běžte raději do normálních řeznictví nebo obchoďáků, kde ani neví, od koho maso je a v jakých podmínkách žilo. 

Old school smokehouse - Srdcem naší výrobny a také kapacitu určující technologie je naše stará udírenská kráska. Na ní vzniká jedinečná chuť našich výrobků, která se liší od chutí 95% výrobků, které od oficiálních řezníků můžete zakoupit...Proč? Protože dřevo do této udírny je velmi drahé, je to velmi pracné a také velmi časově náročné.

Artisan products - Souhrn výše uvedeného transformujeme našima rukama za pomocí top koření a bylin do výrobků, na kterých jsme pracovali několik let. Mají svoji jasnou chuť a ne každý si je oblíbí...jsme jiní a je to náš styl. 

Our vision - Naším cílem není se zavděčit většině...naopak chceme potěšit menšinu. Za týden jsme schopni připravit maso a výrobky pouze pro 150 zákazníků. Chceme, abyste si to u nás užili, tak jako je to pro nás koníček a vášeň. Pokud ale hledáte levné ceny a mraky všeho, tak k nám raději nechoďte. Kvalitní maso, koření, bylinky, dřevo a práce něco stojí a věřte mi, že ten kdo prodává levné uzeniny, tak jejich původ a původ přísad nebude čistý.

Přijďte ochutnat rozdíl...budu se na Vás těšit. 

Tomáš Aulický ml.


nezmiŇovat stále levné maso.